Rudens kauss 2017. #10 (papildināts ar rezultātiem)

Rudens kaussLai gan lielākā daļa koku lapu joprojām ir zaļas, tomēr gājputnu kāši liecina par to, ka rudens ir klāt. Tāpat arī Rudens kauss 2017 #10.

Jahtklubs ‘’Auda’’ kopš 2007.gada organizē sezonas slēgšanas regati ‘’Rudens kauss’’. Šoruden no 07.oktobra līdz 08.oktobrim norisināsies ”Rudens kausa” 10 gadu jubilejas sacensības.

Turpinot labi uzsākto Pilsētas jahtkluba iniciatīvu – organizēt sacensības nepilnām komandām, šogad populārās pamatgrupas (Konjaka grupa, Viskija grupa (katamarāni), Ruma grupa, Vīna grupa) tiek papildinātas ar vēl divām – Šampanieša I un Šampanieša II grupām. Šajās grupās varēs pieteikties jahtas ar nepilniem sastāviem, kurās ir trīs un mazāk komandas locekļi.

Lai veicinātu papildus jahtu pieteikšanos, atvieglotu sacensību plānošanu un organizatorisko jautājumu risināšanu, aicinām dalībniekus pieteikties sacenībām laicīgi. Turklāt, nosūtot pieteikumu elektroniski uz normunds@jahtklubsauda.lv līdz 02.10.2017., dalības maksa par jahtas tekošo metru netiks aprēķnāta.

Pamatgrupām pirmajā sacensību dienā paredzēti 2 braucieni vidēji-garā distancē (aptuveni 15 j.j.), otrajā – 3/4 īsāki starti. Savukārt, Šampanieša I un Šampanieša II grupas abās sacensību dienās dosies garajās distancēs.

Kā nemainīga tradīcija jahtkluba ‘’Auda’’ organizētajās sacensībās ir laba uzēšana pēc kārtīgām sacensībām. Arī šogad sacensību dalībnieki tiks aicināti uz vakariņām pēc sacensību pirmās dienas un uz zupu, gaidot gala rezultātus, svētdienas pēcpusdienā.

Sacensību dokumentācija: Nolikums, Pieteikuma veidlapa, 

Dalībnieku saraksts

Instrukcija

Rīkojums Nn.1, Rīkojums Nr.2

Rezultāti

Pateicamies par atbalstu un sadarbību: Ozoliņa konditorejai, Cafe/bar ”Ekspedīcija”, Latvijas Laser klases asociācijai, Prestol kompozits.

 

Advertisements
This entry was posted in Jaunumi and tagged , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s