Lai dzīvo Zvejnieksvētki Mangaļsalā

Visiem, kuri ir ieinteresēti svinēt Zvejnieksvētkus, bet nevēlās braukt pārāk tālu no Rīgas centra, Mangaļsala ir ideāls variants! Svētki norisināsies jahtkluba “Auda” un kafejnīcas/bāra “Ekspedīcija” teritorijā!

Visas dienas garumā apmeklētājiem būs iespēja iegādāties un nobaudīt garšīgās jūras veltes, kā arī tiks piedāvātas dažādas izklaides iespējas – jūras laivas, zirgu izjādes, rodeo bullis, amatnieku tirdziņš, kā arī citas jestras aktivitātes.

Protams nevar iztikt arī bez īstām jūrnieku izdarībām, kā piemēram, mezglu siešana, zābaku mešana, virves vilkšana, alus dzeršanas sacensības un citas aktivitātes!

Pasākuma organizātori nav arī aizmirsuši par mazajiem jūrniekiem, tādēļ priekš viņiem ir sagatavotas piepūšamās atrakcijas, radošā darbnīca, kā arī citas aizraujošas spēles!

Apmeklētāji būs aicināti arī svinīgi sagaidīt Jūras valdnieku Neptūnu ar viņa nārām.

Jau no plkst.12.00 uz galvenās skatuves un tās tuvumā uzstāsies tautas deju kolektīvi, brīvdabas improvizācijas teātris, tādas grupas kā “Credo” , “Lauku Muzikanti”, “Lādezers”, “Džentelmeņu Špagats”, kā arī citi mākslinieki. Izturīgākajiem svētku baudītājiem būs iespēja nobaudīt ballīti līdz rīta gaismai ar DJ Vento. Otrās dienas koncertu atklās un Jūs izklaidēs grupa “Bruģis” no plkst. 14.00 līdz plkst. 18.00, tāpēc aicinām ikvienu tērpties strīpainā un nākt izbaudīt šos jūras svētkus kopā!

Pasākumu atbalsta un Live Riga, Kafejnīca bārs “Ekspedīcija”, Jahtklubs “Auda”.

Partneri: Rīgas Brīvosta

Vairāk informācijas – https://www.facebook.com/events/1745269709123926/?acontext=%7B%22ref%22%3A%22108%22%2C%22action_history%22%3A%22null%22%7D

Advertisements
This entry was posted in Jaunumi, Krogs Auda. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s