PIRMO REIZI LATVIJĀ – REGATE “100 JŪDZES DIVATĀ”

17. – 18. jūnijā Pilsētas jahtklubs Ķīpsalā organizē nebijušu jahtu regati – 100 jūras jūdzes uz jahtas ar tikai diviem komandas locekļiem.
Dalība regatē ir atvērta: balvas izcīņā var piedalīties jūras jahtas (4. vai augstākas jūrasspējas kategorijas) ar diviem komandas locekļiem. Sacensību distance ir 100 jūras jūdzes un iekļauj sekojošas ostas: Pilsētas jahtklubs (Rīga) – Skultes osta – Mērsraga osta – Maršruta pieņemšanas boja.

Šī regate ir gan izaicinājums tiem, kas vēlas pārbaudīt savus spēkus Rīgas jūras līča ūdeņos, gan iespēja piedalīties jahtām ar mazām burātāju komandām, kas citkārt ir spiestas atcelt dalību regatēs nepietiekamo kompetentu komandas biedru skaita dēļ.
Sacensību dalībnieku vērtēšana notiks divās ieskaites grupās – jahtām līdz 10 metru garumā un jahtām virs 10 metru garumā, piemērojot laika korekciju pēc jahtas sacensību balles.
Dalībnieku pieteikšanās līdz 2017.gada 16.jūnija plkst. 18:00 uz e-pastu: lat160@inbox.lv vai mājas lapā: http://www.pilsetasjahtklubs.lv/notikumi
Advertisements
This entry was posted in Jaunumi. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s