Rudens kauss 2015 (papildināts ar dalībniekiem 30.09.)

Auda Logo, Rudens kaussJau devīto gadu pēc kārtas norisināsies ikgadējās jahtkluba ”Auda” rīkotās sacensības jūras jahtām ”Rudens kauss 2015”, kas ik gadu pulcē stiprākos un rūdītākos Latvijas burātājus. Šogad sacensības 3. un 4. oktobrī .

Līdzīgi kā iepriekšējā gadā arī šogad Konjaka grupai, kas ir lielāko jahtu grupa, un Viskija grupai, kas ir katamarānu grupa, pirmajā sacensību dienā būs no pārējām grupām atšķirīga distance. Konjaka grupas un Alus grupas dalībnieki sestdien dosies garajā jūras distancē, bet svētdien mērosies spēkiem īsajās distancēs. Savukārt, Ruma un Vīna grupu dalībnieki, kā arī jaunās Alus grupas dalībnieki, kurā atsevišķi startēs Platu25, abas dienas sacentīsies īsajās distancēs.

Pēc katra regates posma, atbraucot krastā, visus regates dalībniekus gadīs iekurinātas malkas pirtiņas un izmērcētas pirts slotas, kā arī tiks pasniegtas vakariņas. Sestdien pēc vakariņām izklaides programma turpināsies ar dejām dzīvās mūzikas pavadījumā, bet vēlāk grupu nomainīs DJ. Arī sacensību viesiem/līdzjutējiem abus vakarus būs iespēja nobaudīt bāra/kafejnīcas ‘’Ekspedīcija’’ pavāra gatavotos ēdienus. Visi laipni gaidīti!

Kā jau katru gadu visu grupu uzvarētāji saņems ceļojošos Rudens kausa kausus, tapēc aicinām esošos kausu turētājus laicīgi sagādāt kausa cienīgu saturu!

”Rudens kauss 2015” atbalstītāji Ozoliņa konditoreja, Restrent.lv, Latvijas Laser klases asociācija, Rīgas burāšanas akadēmija, jAuda, bārs/kafejnīca ‘’Ekspedīcija’’.

Rudens kauss nolikums un pieteikuma veidlapa.

Līdz 30.09.2015. pieteikušies dalībnieki

Pieteikumus sūtīt uz: normunds@jahtklubsauda.lv

Papildus informācijai zvaniet: Normunds -26114414

Advertisements
This entry was posted in Jaunumi. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s