Jauns sociāls projekts: aizbildņu un audžuģimeņu bērni sportos un burās

logoBērni, kuri dzīvo aizbildņu un audžuģimenēs, varēs sportot, atpūsties un burāt, pateicoties jaunam sociāli atbildīgam projektam. Tā ir divu organizāciju iniciatīva – „Mēs uzvarēsim” apvienojas ar  „Mēs palīdzēsim” –  un  vienlaikus aicinājums kustībā iesaistīties arī citām sporta federācijām un to attīstīt visā Latvijā.

26.septembrī jahtklubs „Auda”, viens no vadošajiem Latvijā, un Latvijas Audžuģimeņu biedrība, parakstot sadarbības līgumu, uzsāks vēl nebijušu sociālu projektu (draudzību).

Latvijas Audžuģimeņu biedrība un jahtklubs „Auda” vienojušies par sadarbību kopīgas idejas vārdā – palīdzēt tiem bērniem, kuriem dzīvē trūkst paša svarīgākā, t.i., vecāku. Praksē tas nozīmē jaunas iespējas dzīves kvalitātes pilnveidošanai – gan iedibināt jaunas draudzības ar vienaudžiem, gan sportiski un interesanti pavadīt laiku, gan norūdīties. Tā ir iespēja piedalīties un arī gūt panākumus sacensībās.

Bērni bez maksas varēs trenēties jahtkluba „Auda” Rīgas burāšanas akadēmijā. Jahtklubs šo iespēju piedāvā visiem Latvijas Audžuģimeņu biedrībā esošo ģimeņu bērniem.

Turklāt aizbildņu un audžuģimenēm būs iespēja izmantot arī jūras jahtas, lai visiem kopā atpūstos un savaldītu divas stihijas – vēju un ūdeni, tādējādi apliecinot viens otram – esam ģimene!

Šī jaunā draudzība vienlaikus ir aicinājums citu sporta veidu federācijām un to sastāvā esošajiem sporta klubiem iesaistīties un ar savu artavu atbalstīt aizbildņu un audžuģimenes. Lai darītu labu, nevajag daudz! Pamatā ir vēlēšanās un griba radīt prieku, kas arī norādīs piemērotāko palīdzības iespēju.

Rīgas burāšanas akadēmijas devīze ir – „Mums jāuzvar. Mēs uzvarēsim!”, savukārt Latvijas Audžuģimeņu biedrības moto ir – „Mēs palīdzēsim!”.  Abas organizācijas uzskata, ka ir viena otru atradušas, lai radītu prieku tiem, kuriem tas nepieciešams visvairāk!

Papildinformācijai:

Jahtkluba „Auda” pārstāvis Normunds Mačukāns, Tel.nr.:26114414, https://marinaauda.com/

 Rīgas burāšanas akadēmijas pārstāvis Mārtiņš Smilga, Tel.nr.: 27764542, https://marinaauda.com/

Latvijas Audžuģimeņu biedrības valdes priekšsēdētāja Ilze Golvere, Tel.nr.: 26004103, http://www.labiedriba.lv/

Advertisements
This entry was posted in Jaunumi. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s