Rudens kauss 2014 (papildināts ar dalībniekiem uz 26.09.)

Rudens kaussNo 26. septembra līdz 28. septembrim norisināsies ikgadējās jahtkluba ”Auda” rīkotās sacensības jūras jahtām ”Rudens kauss 2014”, kas ik gadu pulcē stiprākos un rūdītākos Latvijas burātājus.

Pēc neskaitāmiem iepriekšējo gadu dalībnieku lūgumiem šogad Konjaka grupai, kas ir lielāko jahtu grupa, būs no pārējām grupām atšķirīgs sacensību pirmais posms. Konjaka grupas un Katamarānu grupas, ja daudzkorpusnieki savāks kvorumu, dalībnieki startēs piektdienas (26.septembris) vakarā un dosies garajā jūras distancē. Distances garums un koordinātes tiks noteiktas starta dienā kapteiņu sapulcē tā, lai orientējošais distances garums būtu 100 jūras jūdzes vai aptuvenais distancē pavadītais laiks – 20 stundas. Savukārt svētdien (28.deptembris) abu grupu dalībnieki pievienosies Ruma un Vīna grupai īsajās distancēs.

Ruma un Vīna grupu dalībnieki sacensības sāks sestdien ar reģistrāciju un kapteiņu sapulci, 11.45 paredzēts pirmais sacensību starts. Atkarībā no laikapstākļiem un pēc galvenā tiesneša ieskata gan sestdienā gan svētdienā tiks doti vairāki starti īsajās distancēs.

Pēc katra regates posma, atbraucot krastā, visus regates dalībniekus gadīs iekurinātas malkas pirtiņas un izmērcētas pirts slotas, kā arī tiks pasniegtas vakariņas. Sestdien pēc vakariņām izklaides programma turpināsies ar dejām dzīvās mūzikas pavadījumā, bet vēlāk grupu nomainīs DJ. Arī sacensību viesiem/līdzjutējiem abus vakarus būs iespēja nobaudīt bāra/kafejnīcas ‘’Ekspedīcija’’ pavāra gatavotos ēdienus. Visi laipni gaidīti!

Kā jau katru gadu Konjaka, Ruma un Vīna grupu uzvarētāji saņems ceļojošos Rudens kausa kausus, tapēc aicinām esošos kausu turētājus laicīgi sagādāt kausa cienīgu saturu! Papildus tradicionālajām balvām šogad tiks izveidotas jaunas nominācijas apbalvošanai, piemēram, Rīgas burāšnas akadēmijas balva jaunākajam regates dalībneikam.

”Rudens kauss 2014” atbalstītāji Ozoliņa konditoreja, Restrent.lv, Latvijas Laser klases asociācija, Rīgas burāšanas akadēmija, bārs/kafejnīca ‘’Ekspedīcija’’.

Dokumenti: Rudens Kauss 2014 nolikums, RK2014 pieteikuma veidlapaDalībnieku sarakstsIzmaiņas Rudens Kauss 2014 nolikumā

Pieteikumus sūtīt uz: normunds@jahtklubsauda.lv

Papildus informācijai zvaniet: Normunds -26114414

Advertisements
This entry was posted in Jaunumi. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s