Tuvojas pirmais termiņš, lai pieteiktos regatei par samazinātu dalības maksu

LZS_BOR_plakatsPirmais reģistrācijas termiņš Latvijas atklātajam jūras burāšanas čempionātam  – Baltic Open Regatta par pazeminātu dalības maksu noslēgsies 2.jūnijā.

Izmanto iespēju un piesakies līdz 3.jūnijam, lai iegūtu samazinātas maksas priekšrocības.

Kā pieteikties? Sūti brīvas formas pieteikumu Valteram Romanam uz e-pastu: valters[at]laivulietas.lv, izsakot vēlmi piedalīties regatē.

Reģistrācija paredzēta svētdien, 29.jūnijā (no plkst.10:00 līdz 17:00). Ņem vērā, ka, lai piedalītos sacīkstēs, dalības maksai jābūt samaksātai līdz 29.jūnija plkst.17:00.

Latvijas atklātais jūras burāšanas čempionāts – Baltic Open Regatta 2014 notiks no 29.jūnija līdz 5.jūlijam Rīgas jūras līcī, tā laikā apmeklējot piecas daudzu burātāju iemīļotas ostas Latvijā un Igaunijā un vidēji noejot 220 jūras jūdzes. Kopā paredzēti četri ofšorposmi un vienas īsās distances sacīkstes pēdējā sacensību dienā. Savukārt priekšpēdējā sacensību diena 4.jūlijs, ir veltīta burāšanas popularizēšanai ar Mediju regati. Tās starts un finišs plānots pie Vanšu tilta, Rīgas centrā.

Visa nepieciešamā informācija par regati atrodama mūsu mājaslapā, sadaļā BOR 14. [http://www.balticopen.lv/index.php/BOR_14]

Piesakies un pievienojies šīs vasaras lieliskajam jūras burāšanas izaicinājumam, piedzīvojumam un atpūtai uz ūdens – Latvijas atklātajam jūras burāšanas čempionātam – Baltic Open Regatta 2014!

Advertisements
This entry was posted in Jaunumi. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s