Rīgas atklātās 2013.gada jaunatnes meistarsacīkstes burāšanā un LČ Laser R (papildināts)

No 7. līdz 8. augustam jahtklubā ”Auda” risinājās ikgadējās Rīgas atklātās 2013.gada jaunatnes meistarsacīkstes burāšanā. Paralēli šīm sacensībām tiek arī organizēts Latvijas čempionāts Laser R klasē, kas nepietiekama dalībnieku skaita dēļ nenotika šogad Kuivižos.

Praktiski visās piecās dalībnieku grupās, nedaudz sarežģītajos un interesantajos burāšanas apstākļos, cīņa par augstākajām godalgām risinājās pat līdz pēdējā brauciena finišam.

Otimist kopējā ieskaitē pārliecinoši uzvarēja Roberts Jānis Vancovičs aiz sevis atstājot Robinu Li Špatu un jauno, perspektīvo Eduardu Pļaviņu, kurš arī izcīnīja uzvaru Otimist B divīzijā, kurā dalību ņem 2002 gadā dzimuši un jaunāki censoņi. Otro vietu Optimist B grupā ieņēma Mārtiņš Atilla, trešais Eduards Muciņš. Meiteņu konkurencē ar labāko rezultātu regati pabeidza Veronika Čače, otru labāko rezultātu Madara Jēkobsone un trešo Agija Ēlerte.

Laser 4.7 grupā sīvā konkurencē pirmais Ēriks Zvilna aiz sevis atstājot Helēnu Rausi un Artjomu Švecovu.

Laser Radial grupā, kurā paralēli tika izcīnīts arī Latvijas Laser Radial klases čempiona tituls ar četru punktu pārsvaru uzvaru ieguva Emīls Elnionis, otrais Ričards Zvilna un trešais Dāvis Andersons.

Organizātori izsaka milzīgu paldies Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam, visiem dalībniekiem, treneriem un līdzjutējiem par divām burvīgas burāšanas dienām šajā rudenīgi vasarīgajā septembra mēnesī.

Uz tikšanos citās burāšanas sacensībās un meistarsacīkstēs!

Sacensību rezultāti: Optimist, Laser 4,7, LaserR, Laser R LČ

Advertisements
This entry was posted in Jaunumi. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s