10.08.2013. Neaizmirstulītes & Vintage Brass Orchestra koncertā uz ūdens

Ir vasaras vidus, tveicējošo jūliju ir nomainījis patīkami siltais augusts. Kārtējā darba nedēļa ir aiz muguras, ir iestājies skaidrs sestdienas vakars. Krēslai iestājoties, ap katamarānu ir sastājušies peldlīdzekļi, uz kuriem labā garastāvoklī, izbaudot pirmo zvaigžņu parādīšanos, ir sasēduši vasaras skaisto mirkļu baudītāji – koncerta uz ūdens skatītāji. Pasākums var sākties!Koncerts uz ūdens

10. augustā jau piekto gadu pēc kārtas jahtklubs ‘’Auda’’ organizē muzikālu pasākumu – koncerts uz ūdens. Šogad mūs ar savu priekšnesumu priecēs Neaizmirstulītes & Vintage Brass orchestra, kas ir četras koķetu meiteņu balsis sešu švītīgu puišu, instrumentālā pavadījumā.

Muzikālā apvienība atdzīvinās latviešu un ārzemju estrādes 60., 70., 80. gadu spilgtākās, bet nepelnīti piemirstās tādu komponistu kā Jāņa Sildega, Ringolda Ores, Elgas Īgenbergas, J. Farrar, K. Mann, D. Appell un citu  dziesmas.

Vintage stils apbur ar savu noslēpumu un eleganci. Vintage dzīvesstils saista arī vienpadsmit profesionālus mūziķus, kuri apvienojās Neaizmirstulītēs & Vintage Brass Orchestra, lai ieviestu vintage arī mūzikā.

Paralēli aktivitātēm šajā apvienībā katrs Neaizmirstulīšu & Vintage Brass Orchestra dalībnieks ikdienā darbojas citās muzikālās vienībās: Latvijas Nacionālās operas orķestrī, kamerorķestrī Sinfonietta Rīga, Jelgavas Bigbendā, Nacionālo Bruņoto spēku orķestrī, profesionālajā pūtēju orķestrī Rīga u.c

Neaizmirstulītes & Vintage Brass Orchestra aktīvi sadarbojas ar pašmāju spilgtākajiem māksliniekiem. Pēdējā laika ieskaņojums kopā ar dziedātāju Laimi Rācenāju ir dziesma        ‘’Ķur tu biji…’’ – R. Pauls/ J. Peters, kas dzirdama populārākajās latviešu radio stacijās.

Kā jau katru gadu koncertu iespējams vērot no sava ūdens transporta. Šajā gadījumā biļetes cena 7 LVL no cilvēka. Savukārt tiem, kuriem nav sava ūdens transporta, piedāvājam jahtas, katamarānus un individuālas vietas uz peldlīdzekļiem. Biļetes cena 15 LVL.

Pēc koncerta ap plkst. 24.00 visi apmeklētāji tiek aicināti uz koncerta afterparty Cafe Auda.

Lai savlaicīgi izplānotu skatītāju peldlīdzekļu izvietojumu un rezervētu individuālās vietas uz citiem peldlīdzekļiem, lūgums par savu dalību paziņot jau iepriekš.

Peldlīdzekļu un skatītāju pulcēšanās vieta ir jahtklubā ‘’Auda’’ ap plkst 20.00. Atiešana uz koncerta vietu plānota ap plkst. 21.00.

Sīkāka informācija un biļešu/jahtu rezervācija pa tālruni 26114414

Advertisements
This entry was posted in Jaunumi. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s