Baltic Open Regatta 2013

z_bor13Šogad savu piecu gadu jubileju svinēs Baltic Open Regatta – burāšanas sacensības, kuras pulcējušas burātājus no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un Polijas. Arī šajā gadā ir saņemti apstiprinājumi no kaimiņvalstu burātājiem par dalību Baltic Open Regatta 2013.

Kā jau praktizēts iepriekšējos gados, arī šogad sacensības tiks rīkotas gan jūras jahtām, gan arī Optimist un Laser jauniešu klasēm. Optimist un Laser klašu sacensības norisināsies no 7.jūnija līdz 9.jūnijam, savukārt jūras jahtu sacensības – no 9.jūnija līdz 15.jūnijam.

Dotajā brīdī konkrēta norises vieta jauniešu jahtu klašu sacensībām vēl tiek apspriesta, taču jūras jahtu sacensību maršruts jau ir nosprausts: Rīga – Mērsrags – Roņu sala – Salacgrīva – Rīga. Rīgā norisināsies arī Baltic Open mediju regate, kura ik gadu pulcē daudz atraktīvas un krāšņas Latvijas mediju komandas.

Piecu gadu jubilejas gadā sacensību organizētāji ir sagatavojuši pārsteiguma balvas dalībniekiem, kā arī sacensību viesiem. Plānots, ka šogad Baltic Open Regatta 2013 sacensības tiks iekļautas Latvijas Kausa ieskaitē kopā ar Latvijas čempionātu jūras jahtām un Rudens kausu 2013.

Ar sacensību nolikumiem un pārējo dkumentāciju iespējams iepazīties šeit.

Advertisements
This entry was posted in Jaunumi. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s