Baltic Open regatta 2012

Šīs nedēļas nogalē sāksies ikgadējās burāšanas sacensības Baltic Open regatta 2012. Lai vairotu iesaistīto dalībnieku skaitu, šogad BOR ir iekļautas arī sacensības Optimist, Laser un Micro klases jahtām.

Latvijas kauss I posms. Baltic open 2012. 02.-03.06.2012.

Kā pirmie šogad BOR sacensības uzsāks Optimist un Laser klases jaunie burātāji, kas divu dienu sacensībās noskaidros stiprākos attiecīgi trijās un divās ieskaites grupās. Šīs sacensības šogad ir iekļautas Latvijas Zēģelētāju savienības ”melnajos” mačos un ir pirmais no sešiem Latvijas kausa posmiem.

Baltic Open regatta 2012. 03.-09.06.2012.

Kopā ar jauno burātāju apbalvošanas ceremoniju tiks atklāta jūras jahtu regate, kurā spēkiem mērosoes pašmāju pieredzējušie burātāji, kā arī ciemiņi no Krievijas, Igaunijas un Polijas. Šī gada maršrutā iekļautās ostas Rīga (jahtklubs ”Auda”, Andrejosta), Salacgrīva, Roņu sala, Mērsrags. Sekojot burātāju ieteikumiem, BOR 2012 ir arī iespēja piedalīties atsevišķos posmos, kas sola lielu dalībnieku skaitu tieši uz Rīgas posmiem 8-9 jūnijā. Katrā no ostām burātājus un līdzjutējus sagaida dažādi izklaides pasākumi, tapēc aicinām līdzjutējus doties apskatīt jaukās Latvijas jahtu ostas un sagaidīt burātājus sacensību pieturvietās, bet līdzjutējus-mājāspalicējus aicinām pavadīt un sagaidīt burātājus jahtklubā ”Auda” un Andrejostā.

Baltic Open Micro Cup 2012. 07.-09.06.2012.

Paralēli jūras jahtu sacensībām 7-9 jūnijam, Rīgas jūras līča vējus savaldīt mēģinās Micro klases burātāji. Kā jau ierasts jahtas tiks dalītas Proto, Racer un Cruiser grupās, tomēr pēc starptautiskās Micro klases asociācijas (IMCCA) ieteikuma tiks veidota arī ceturtā grupa Ricochet. Dalību sacensībās ir apstiprinājuši jahtklubu ”Auda” pārstāvošie 2011 gada pasaules čempioni Racer grupā.

Papildus informācija http://www.balticopen.lv

Advertisements
This entry was posted in Jaunumi. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s