LAT LYS 2012 Seminārs Ķīpsalā

LZS interneta mājas lapas sadaļā “Handikapi” ir publicēti LAT LYS 2012 apmērīšanas sistēmas noteikumi, divi pielikumi un LAT LYS 2012 gada jahtu handikapa koeficientu TMF tabula. LAT LYS 2012 uzturētāji organizēs semināru visiem interesentiem par šīs handikapa sistēmas attīstību Latvijā.

Seminārs notiks 31. martā 12:00 Ķīpsalas izstāžu centrā BT1 2012 gada “Baltic Boat Show” izstādes ietvaros. Semināra laikā tiks apskatīti jautājumi kā radās LAT LYS handikapa sistēma, kā apmērīt Jūsu jahtas, apmērīšanas nepieciešamību, kā mainās handikapa koeficients un citi jautājumi par sistēmas darbību un jahtu apmērīšanu. Lūgums visiem interesentiem, kuriem ir vēlme apmeklēt semināru, laicīgi reģistrēties sūtot informāciju (vārds, uzvārds un telefona nummurs) uz “Jahtkluba Engure” e-mail adresi: jahtklubs.engure@apollo.lv

Iepriekšēja reģistrācija ir nepieciešama, lai varētu laicīgi iegādāties ielūgumus visiem semināra dalībniekiem. Ielūguma cena ir 2 Ls. Šis ielūgums vienlaicīgi ir arī ieejas biļete vienai dienai uz izstādi “Viss aktīvai atpūtai 2012” (parastā ieejas biļete uz izstādi šogad maksās 3 Ls), tā kā vienlaicīgi ar semināra apmeklējumu sestdien Jums būs iespēja apskatīti arī izstādi, kura apvieno sevī trīs dažādas izstādes. “Atpūta un Sports 2012”, “Baltic Boat Show 2012” un “Motocikls 2012”.  Visi interesenti tiek aicināti 31. martā Ķīpsalas izstāžu centrā BT1 pulksten 12:00.

Advertisements
This entry was posted in Jaunumi. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s